AnglickyČesky

Hlavní město České republiky Praha se rychle stává jedním z nejdůležitějších komerčních center Evropy. Mnoho společností se v minulých letech do Prahy již přemístilo a tento trend bude pokračovat i v blízké budoucnosti.

Oasis Florenc se nachází ve východní části městského centra v zavedené administrativní lokalitě, ve které již sídlí společnosti jako KPMG, Allianz a Deloitte & Touche.

Umístění budovy v těsné blízkosti magistrály zajišťuje skvělou dostupnost jak v rámci Prahy, tak i do zbytku České republiky, do Německa, Rakouska, Slovenska i Polska.

Budova je snadno dostupná metrem, stanice Florenc (trasy B, C) se nachází přímo před budovou stejně jako zastávky tramvají a autobusů. Oasis Florenc je jednou z nejlépe dostupných kancelářských budov v Praze.

V nedalekém sousedství budovy se nachází množství restaurací a kaváren, přičemž náměstí Republiky, Václavské náměstí či Staré Město jsou vzdálené pouhých necelých 10 minut chůze.

Nájemcům se lépe pracuje s vědomím, že je od komfortu výborné občanské vybavenosti včetně bank, obchodů, zařízení pro volný čas, skvělých možností dopravy atd. dělí pouze pár kroků.

Klepnutím zvětšete
Nájemci v této lokalitě